.:[W1RU$-xXx]:. AReNA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:[W1RU$-xXx]:. AReNA

Forum by : Admin team
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Top posters
suN
Mujo and Hasulje :) I_vote_lcapMujo and Hasulje :) I_voting_barMujo and Hasulje :) I_vote_rcap 
uros_95
Mujo and Hasulje :) I_vote_lcapMujo and Hasulje :) I_voting_barMujo and Hasulje :) I_vote_rcap 
3l3ktr0
Mujo and Hasulje :) I_vote_lcapMujo and Hasulje :) I_voting_barMujo and Hasulje :) I_vote_rcap 
pop4r4
Mujo and Hasulje :) I_vote_lcapMujo and Hasulje :) I_voting_barMujo and Hasulje :) I_vote_rcap 
urosh
Mujo and Hasulje :) I_vote_lcapMujo and Hasulje :) I_voting_barMujo and Hasulje :) I_vote_rcap 
BoZ@
Mujo and Hasulje :) I_vote_lcapMujo and Hasulje :) I_voting_barMujo and Hasulje :) I_vote_rcap 
control
Mujo and Hasulje :) I_vote_lcapMujo and Hasulje :) I_voting_barMujo and Hasulje :) I_vote_rcap 
eXtrAct^
Mujo and Hasulje :) I_vote_lcapMujo and Hasulje :) I_voting_barMujo and Hasulje :) I_vote_rcap 
bubah
Mujo and Hasulje :) I_vote_lcapMujo and Hasulje :) I_voting_barMujo and Hasulje :) I_vote_rcap 
AwwwA
Mujo and Hasulje :) I_vote_lcapMujo and Hasulje :) I_voting_barMujo and Hasulje :) I_vote_rcap 

 

 Mujo and Hasulje :)

Go down 
AuthorMessage
pop4r4
Member
Member
pop4r4


Posts : 13
Join date : 2009-06-19

Mujo and Hasulje :) Empty
PostSubject: Mujo and Hasulje :)   Mujo and Hasulje :) Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 2:17 pm

Ulazi Mujo u kafić i zatekne Hasu kako tužan sjedi za šankom i pije. Priđe mu i upita ga:

* Haso, šta ti je?

* Ma ništa. U junu mi je umrla majka i ostavila mi 10.000 maraka.

* Uuu, umrla ti majka, nisam znao, moja saučešće.

* Zatim mi je u julu umro otac i ostavio mi 15.000 maraka.

* I otac ti umro? Žao mi je...

* Onda mi u avgustu umrla tetka i ostavila mi 20.000 maraka.

* Tri člana familije za tri mjeseca? Mora da ti je teško?!

* Kako ne bi bilo? Ovog mjeseca ništa, ni marke.



Jednog dana otišli Mujo i Haso na pecanje te nakon nekog vremena Mujo upeca zlatnu ribicu koja mu reče:

* Pusti me i ispuniću ti tri želje koje poželiš, ali tvom prijatelju ću ispuniti duplo.

* Dobro, ako je tako - slegnu Mujo ramenima i reče - daj mi brdo para.

Ribica mu ispuni želju, ali je njegov prijatelj dobio dva brda para. Mujo zatim reče:

* Daj mi 10 najboljih ženskih na svijetu.

Ribica mu ispuni želju za 10 njajboljih ženski, ali opet prijatalju duplo. Nakon par trenutaka razmišljanja Mujo saopšti poslednju želju:

* Daj da mi se osuši lijevi testis!

I ribica mu naravno ispuni želju, a opet prijatelju duplo.


Otišli Mujo i Fata u Ameriku i Mujo kaže svima da, dok je tamo, da ga ne zovu Mujo već Džoni. Sutradan ih zove Haso i pita on Muju:

* Mujo, šta ti tamo radiš po čitav dan?

* Ustanem ujutro, popijem kafu, popnem se na verandu i siđem sa verande, gledam TV i tako.

* A ti, Fato, šta ti radiš po čitav dan?

* Nisam ja Fata, ja sam Veranda.



Običavala se okupljati nekolicina imućnih seljaka nedjeljom ispred imanja i hvaliti se jedan drugom. U selu živeo Haso. Prolazio on jedno jutro pored njih, a oni da se malo zabave zaustave ga i jedan mu kaže:

* Haso, dobit ćeš 10 maraka ako nasmiješ onog mog dorata u stali.

Haso malo porazmisli pa pristade. Uđe u štalu i za kratko čuše oni kako se konj smije. Izađe Haso i uze svojih 10 maraka. Drugi seljak mu reče:

* Haso, ako konj zaplače, dobićeš još 100 maraka.

Uđe Haso u štalu i ne prođe malo konj zaplaka. Izađe Haso i uze im još 100 maraka. Pogledaše se oni i rekoše mu:

* Kako si to uradio, daćemo ti još 1.000 maraka ako nam kažeš kako si uspio da nasmiješ i zaplačeš konja.

Haso se počeša po glavi i odgovori im:

* Kad sam ga nasmijao rekao sam mu da je moj veći od njegovog, a zaplakao sam ga tako što sam mu pokaz'o!



Došao Mujo sa ratišta, a puna kuća izbeglica. Nikako ne može da vodi ljubav sa Fatom. Kaže on Fati:

* Fato, dođi u kukuruze i kad ja puškom opalim ti dođi.

Puca Mujo jednom, nema Fate, puca Mujo drugi put, nema Fate, puca treći put. Kad Fata sva zadihana stiže u kukuruze. Pita Mujo:

* Fato, gde si do sad?

* Ćut, Mujo bolan, puca se na sve strane.
Back to top Go down
 
Mujo and Hasulje :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:[W1RU$-xXx]:. AReNA :: Zabava :: SPAM Headquarters-
Jump to: